Automotive-technologies
Diagnosztikai Mérnök (On- board diagnostics)
2024-05-29
1287
Épületgépész Tervezőmérnök
2024-06-21
Untitled

Kiemelt ipari létesítmény bővítésével foglalkozó privát projektirodába
keresünk Irodavezető munkatársat.

Feladatok:

  • Vendégek fogadása, telefonhívások kezelése
  • Postázás és iktatás
  • Iroda általános üzemeltetésének koordinálása, karbantartás szervezése
  • Autóflotta üzemeltetésének nyomon követése, parkolók adminisztrációja,
  • beosztása
  • Iroda működésével kapcsolatos készletek nyomon követése, nyilvántartása,
  • szükség esetén rendelése
  • Kapcsolattartás beszállítókkal, üzemeltetéssel
  • Általános adminisztrációs feladatok ellátása
  • Az iroda működésének és fenntartásának menedzselése
  • Tárgyalók koordinálása, ellátása
  • Pénzügyi kimutatások készítése
  • Utalások rögzítése
  • Kapcsolattartás a könyveléssel, bérszámfejtéssel
  • Pénzügyi adminisztráció és számlakezelés
  • Szerződések, dokumentumok előkészítése, ellenőrzése és nyilvántartása
  • Cégvezetés folyamatos tájékoztatása
  • A vezetők munkájának támogatása

Elvárások

  • Legalább 2 év tapasztalat irodavezetői vagy hasonló pozícióban
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs és szervezőképesség
  • Magas szintű számítógépes ismeretek (Microsoft Office stb.)
  • Proaktív hozzáállás és önálló munkavégzési képesség
  • Jó problémamegoldó készség és rugalmasság

Előnyt jelent a pozíció betöltéséhez:

  • Orosz nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Stabil, tőkebiztos cég
  • Kiemelt ipari nagyberuházásokban szerezhető tapasztalat
  • Hosszú távú stabil munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye: XI. kerület