Munkavédelmi Mérnök (Health&Safety)

1287
ISO & Minőségbiztosítási Asszisztens
2024-05-11
hse1-1590x894

Kiemelt ipari létesítmény bővítésére keresünk Munkavédelmi Mérnök (Health and
Safety) pozícióba kollégát
Feladatok:

● Baleset és tűz és munkavédelmi dokumentumok és tervdokumentációk
elkészítése
● Munkavédelmi oktatások, környezetvédelmi tréningek tartása, oktatási
anyagok készítése
● Részvétel az EHS folyamatok fejlesztésében és kialakításában
● Törvényi és szabályozási követelmények betartatása
● Rendszeres munkavédelmi ellenőrzések tartása
● Kockázatértékelések készítése, felülvizsgálat
● Stratégiaalkotás munkahelyi baleset megelőzésre
● Kapcsolattartás a hatóságokkal
● Munkavállalók munkavédelmi tudásának naprakészen tartása
● Mérnökséggel és beruházó szervezetekkel a jogszabályilag megfelelő
kivitelezési munkák érdekében együttműködés
● Környezetirányítási rendszer felügyelete és fejlesztése

Elvárások:
● Szakirányú felsőfokú végzettség
● Baleset és tűzvédelmi dokumentumok és szabályozások magas szintű ismerete már a tervezési fázistól
● Nagyberuházási projektekhez szükséges tervdokumentációk elkészítésének ismerete
● Korábbi nagyszabású ipari beruházási projekten szerzett munkavédelmi tapasztalat
● MMK regisztráció
● Felhasználói szintű MS Office csomag ismerete
● Basic excel and word knowledge
● Magabiztos angol nyelvtudás
● Kiváló kommunikációs készség, jó problémamegoldó képesség, önálló munkavégzés
Előny:
● Orosz nyelvtudás

●MMK tagság
● Ipari üzemeltetési mérnökként szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
● Stabil, tőkebiztos cég
● Kiemelt ipari nagyberuházásokban szerezhető tapasztalat
● Hosszú távú stabil munkalehetőség
● Előrelépési és szakmai fejlődési lehetőség
● Kamarai tagság és egyes szakmai minősítések megszerzésének támogatása
● Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye: XI. kerület