presales engineer
Senior Dynamics AX/D365 Finance & Operations Developer
2024-07-19
1287
Senior Vízépítő Mérnök
2024-09-09

Megbízónk Senior Financial Consultant keres kollégát, ahol a következő feladatok várnak Rád:

Magyarországi központtal rendelkező nagyságrendileg 10 országban működő ingatlanfejlesztő multinacionális vállalat központjába keresünk Senior financial consultant kollégát.

A team a teljes cégcsoport üzleti informatikai rendszerét támogatja országokon, és szervezeti egységeken átnyúló módon. Részt vesz új folyamatok és rendszerek kialakításában, illetve supportálja is a kialakított rendszereket. A csapat kompetenciái közé tartozik a törvényi megfelelés biztosítása, valamint a belső adatigényléseket kiszolgáló adattárház kialakítása és folyamatos üzleti értelemben vett karban tartása.

A team implementációs részére keresünk Senior financial consultant kollégát, aki átlátja a cégcsoport komplex pénzügyi folyamatait, és képes az üzleti oldalt támogató megoldásokat kialakítani. Szakmai eszkalációs pontokban való aktív részvétel és azok egyeztetése D365/AX2009/AX2012 rendszer tekintetében. Ezen pozíció részét képezi az ERP csapat szakmai véleményének képviselete. A szenior üzleti felhasználóval való esetleges véleménykülönbségben való részvétel, illetve az üzleti folyamatok összekötése az ERP folyamatokkal és az ebből adódó BI területeket érintő folyamatok létrehozása.

Elvárások:

  • gazdasági/mérnöki/informatikai végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett legalább 8 év releváns pénzügy-számviteli tapasztalat (pl. pénzügyi vezető, senior kontroller, CFO, ERP konzulens.)
  • nagyfokú precizitás, önálló munkavégzés
  • rendszerszemlélet, analitikus gondolkodásmód, kiemelkedő problémamegoldó készség
  • nyitottság, és tanulásra való hajlandóság, akár önálló módon is
  • ügyfélorientáltság, hatékony kommunikációs készség
  • minimum középszintű angol nyelvtudás
  • kihívást kereső, és annak megfelelni is tudó személyiségtípus
  • felsőfokú angol nyelvtudás

Miért jó náluk dolgozni?

  • Nagy ívű és volumenű, változatos projekteken dolgoznak.
  • A tulajdonosok jelen vannak a cég életében.
  • A vezetők ajtaja minden kérdés esetében nyitva áll.
  • Hosszútávú karriert kínálunk: több kollégánk több mint 10 éve dolgozik a cégnél.
  • Munkatársaink a szakma legjobbjai, kreatívak, nem rettenek meg a kihívásoktól.
  • A szakmaiság közvetlen családias légkörrel, bizalommal és őszinte kapcsolatokkal párosul.
  • Rendszeresek a jó hangulatú csapatépítő tréningek, munkaidőn kívül is szívesen szervezünk közös programokat.
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget biztosítunk.
  • Minden munkakör esetében a legoptimálisabb megoldásra törekszünk, ahol csak lehetséges, támogatjuk a távoli és a hibrid munkavégzést.
  • Irodánk központi helyen, kellemes környéken található, kényelmes munkakörnyezetet biztosít.

Munkaidő:

Rugalmas időbeosztásban, napi 8 óra