ISO & Minőségbiztosítási Asszisztens

hse1-1590x894
Munkavédelmi Mérnök (Health&Safety)
2024-05-11
Statikus Mérnök
2024-05-15
1287

Kiemelt ipari létesítmény bővítésével foglalkozó privát projektirodába keresünk ISO & Minőségbiztosítási Assisztenst

Főbb feladatok, munkák:

  • A projektfolyamat teljes körű minőségbiztosítása
  • A minőségügyi rendszer működtetésében, továbbfejlesztésében való részvétel
  • Minőségbiztosítási folyamatok kontrollálása és fejlesztése
  • A projekt minőségi teljesítményének figyelemmel kísérése
  • Javító és megelőző intézkedések bevezetésében való közreműködés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább 2 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Ms office ismeret

Előny:

  • Minőségügyi technikák ismerete
  • ISO szabványismeret
  • Műszaki irányú felsőfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • Stabil, tőkebiztos cég
  • Kiemelt ipari nagyberuházásokban szerezhető tapasztalat
  • Hosszú távú stabil munkalehetőség
  • Előrelépési és szakmai fejlődési lehetőség
  • Egyes szakmai minősítések megszerzésének támogatása
  • Versenyképes fizetés