Javascript code
Full Stack Engineer
2024-03-22
IT Security

Megbízónk IT Security Manager pozícióba keres kollégát, ahol

a következő feladatok várnak Rád:

  • Cégcsoport teljes IT biztonsági portfóliójának koordinálása és felügyelete
  • IT társosztályok, fejlesztések és integrációk biztonsági kompetenciával való támogatása
  • IT biztonsági beszállítókkal való együttműködés és vendor management
  • IT biztonsághoz köthető budget tervezése és nyomonkövetése
  • Kiszervezett SOC managementje, működésének optimalizálása, rendszeres riportok közös fejlesztése
  • IT biztonsági incidensek vezetői managementje
  • IT biztonsági cselekvési tervek készítése
  • Sérülékenység-vizsgálatok managementje
  • GRC keretrendszer managementje
  • IT auditok koordinálása és felügyelete
  • IT biztonsági szabályzatok kontrollja, naprakészen-tartása
  • Kollégák információbiztonsági tudatosságának növelése
  • Szervezet IT biztonsági érettségének növelése

Amit Tőled várunk:

  • Legalább 3 éves tapasztalat IT biztonsági területen, lehetőleg nagyvállalati környezetben
  • Magabiztos és naprakész tudás vállalati IT rendszerek és IT infrastruktúra tekintetében
  • Compliance alapismeretek, információbiztonsági szabványok ismerete,
  • IT biztonsági auditokban való részvétel
  • Kooperatív, ügyfélközpontú megoldás-orientált hozzáállás
  • Magabiztos angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • IT üzemeltetésben vagy fejlesztésekben szerzett tapasztalat
  • CISA – Certified Information Systems Auditor tanúsítvány
  • CISM – Certified Information Security Manager tanúsítvány
  • Pénzügyi szektorban szerzett tapasztalat

Miért jó náluk dolgozni?

  • Nagy ívű és volumenű, változatos projekteken dolgoznak.
  • A tulajdonosok jelen vannak a cég életében.
  • A vezetők ajtaja minden kérdés esetében nyitva áll.
  • Hosszútávú karriert kínálunk: több kollégánk több mint 10 éve dolgozik a cégnél.
  • Munkatársaink a szakma legjobbjai, kreatívak, nem rettenek meg a kihívásoktól.
  • A szakmaiság közvetlen családias légkörrel, bizalommal és őszinte kapcsolatokkal párosul.
  • Rendszeresek a jó hangulatú csapatépítő tréningek, munkaidőn kívül is szívesen szervezünk közös programokat.
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget biztosítunk.
  • Minden munkakör esetében a legoptimálisabb megoldásra törekszünk, ahol csak lehetséges, támogatjuk a távoli és a hibrid munkavégzést.
  • Irodánk központi helyen, kellemes környéken található, kényelmes munkakörnyezetet biztosít.

Munkaidő:

Rugalmas időbeosztásban, napi 8 óra

Munkavégzés helye:

Budapest, VIII. kerület